To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Reference od našich zákazníků

Styl Merbau Woodplastic Když jsme řešili rekonstrukci naší staré terasy kde byla původně dlažba, tak jsme narazili na stránky WOODparket. Po kontaktování společnosti se nám věnoval pan Bartoš, který zaměřil naši terasu a ……..

Číst dále…….


Authentic Palisander

Dobrý den, pane Bartoši,

První volbou terasy byla dřevěná terasa z exotického dřeva.Zde jsme zjistili hrubý rozpočet na terasu. Poté jsme se bavili s odborníky a zjistili jsme, že roční náklady na údržbu terasy budou činit cca 6k Kč. 

 Číst dále ….

WPC terasa Před 3 roky jsme si nechávali dělat od pana Bartoše dřevo/plastovou terasu i když jsme měli ze začátku obavu z nabízeného materiálu, přeci jen jsme se rozhodli dobře. Vzhledem k ceně materiálu se jednalo o delší dobu našeho rozhodování.

Číst dále……

 


terasa na balkóněNa začátku roku jsme se rozhodli udělat něco s naší terasou u bytu, neboť stávající dlažba pro nás nebyla úplně vyhovující. Jasno jsme měli v materiálu – WPC desky i s ohledem na zkušenosti našich známých, teď již zbývalo najít jen firmu, která nám terasu udělá.

Číst dále…..

 


terasa na dlažbě

Dilema co s podlahou na terase , která byla z části poškozená jsme řešili několik let . Bourat ji a znovu betonovat jsme nechtěli.
Dřevo má své výhody i nevýhody ( pravidelná údržba ) , plastová prkna se nám nelíbila  a obával jsem se jejich poškození tím , že jsou dutá ( např. pád kladiva z ruky ..  )
Číst dále…..

wpc1Začátkem letošního roku roku jsme se rozhodli realizovat opravu terasy a plochy okolo bazénu.

Jelikož s dlažbou jsme neměli dobré zkušenosti (stávající dlažba byla po 10 letech v dezolátním stavu), hledali jsme něco, co nás na první pohled zaujme a hlavně vydrží co nejdéle.
Číst dále….

woodplastic terasa, drevoplast

Dobrý den  pane Bartoši,

děkuji mnohokrát. Terasa vypadá skvěle a jsem moc ráda, že jsme šli do řešení, které jste navrhoval a ne o 15 cm výš. Působí to sladěně s terénem a schodek od oken bude možná příjemné místo na posazení…

Číst dále….

WPC terasa Wenge,

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za realizaci terasy. I po roce jsme s terasou maximálně spokojeni,

Na začátku jsme si představovali terasu jako něco před domem, kde se dá posedět.

Číst dále…….


Forest plus palisandr realizaceDobrý den pane Bartoši,
K zakázce bych chtěl uvést následující.
Oceňujeme profesionalitu Vás osobně i party montérů, kteří se zhostili zakázky na vybudování terasy z WPC desek u našeho domu v Řeporyjích…..
Číst dále …..

Terasová prkna WPC

Dobrý den,
Jsme rádi za zvolený materiál, terasa hned po realizaci dostala zkoušku v podobě oslavy narozenin mého manžela. Ač se k ní nikdo nechoval zrovna slušně….
Číst dále…..

Dřevoplastová teraa Inox

Dobrý den,
od zadání poptávky až po samotnou montáž terasy naprosto vstřícné a profesionální jednání. Každý z týmu si odvedl skvělou práci a musím vyzdvihnout práci pánů montážníků….

Číst dále…..

 


Terasa u bazénu, Praha Vážený pane Bartoši,

předně bych rád poděkoval, že jste mě před dvěmi lety přesvědčil o Vaší dřevoplastové terase kolem bazénu. Jsme maximálně spokojeni s výběrem i zpracováním …..


 Ukázky našich realizací

thumb_IMG_8103_1024

 

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby