To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Terasa z prken Authentic palisander

 

 

Dobrý den, pane Bartoši,

První volbou terasy byla dřevěná terasa z exotického dřeva.Zde jsme zjistili hrubý rozpočet na terasu. Poté jsme se bavili s odborníky a zjistili jsme, že roční náklady na údržbu terasy budou činit cca 6k Kč.

Dále jsme si uvědomili, že se o terasu nechceme moc náročně starat, ale pokud to zanedbáme, bude kvalita terasy postupně upadat.

Tak jsme se dostali k terasám z WPC.Několik výrobců nás přesvědčovalo, že dutá prkna bohatě postačí k realizaci naší terasy. Udělali jsme si cenový průzkum a navštívili jsme showroom Terasové Centrum Praha, kde jsme se poprvé potkali s panem Bartošem.

Byli jsme velmi rádi, že jsme mohli návštěvu uskutečnit v sobotu dopoledne. Ze začátku jsme byli trochu skeptický k nutnosti použití plných prken, ale pan Bartoš byl velice přesvědčivý a technicky zdatný, dal nám několik vzorků designu prken a nechal nás v klidu si to doma promyslet. Následovalo googlování a prohledávání porovnání instalace dutých vs plných prken.

Nakonec nás přesvědčila i skutečnost prohlídky instalace řešení terasy z dutých prken, která proběhla před dvěma lety. Bylo patrné, jak se dutá prkna různě deformují a v místech i praskají. Rozhodnutí tedy padlo na WPC z plných prken. Pak už stačilo pouze dořešit obchodní záležistosti, po porovnání cen nabidek jsme si vybrali Woodparket a domluvit termín montáže. Vše bylo splněno v dohodnutém termínu a byla radost se koukat, jak to montážníkům jde od ruky, za sobotu hotovo. Z terasy máme obrovskou radost a užíváme si jí. Rád bych poděkoval panu Bartošovi za profesionální práci na předvedení a realizaci terasy z WPC, mohu Woodparket vřele doporučit.

S pozdravem

Jan Mužík

 

Terasová prkna Authentic Palisander, novinka roku 2018

 

 

Poptávka WPC terasy:

 

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby