To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

WPC terasa na dlažbě

 Reference klientů

Dilema co s podlahou na terase , která byla z části poškozená jsme řešili několik let . Bourat ji a znovu betonovat jsme nechtěli.
Dřevo má své výhody i nevýhody ( pravidelná údržba ) , plastová prkna se nám nelíbila  a obával jsem se jejich poškození tím , že jsou dutá ( např. pád kladiva z ruky ..  )
Hledali jsme alternativu, která nám poskytne řešení , tj. podlaha , která bude nenáročná na údržbu , není z plastu , poskytne zajímavý vzhled a nepotřebuje přípravu v podobě bourání a betonování ..
Řešení jsme našli v podobě WPC materiálu, konkrétně PREMIUM FOREST PLUS:, palisander.
Tím jsme měli vyřešen materiál, ale jak s montáží ?? všichni, kdo tento materiál nabízejí  v prvé řadě jen prodávají materiál . S odkazem na návody k montáži  – udělej si sám …
Troufám si o sobě prohlásit, že jsem manuálně zručný, leccos si udělám sám , ale s tímto materiálem zkušenost nemám .
Proto jsem hledal firmu,která nabízí materiál a kvalifikovanou pokládku, měl jsem štěstí .. našel jsem ve Štěrboholech . Zde se mě ujal pan Bartoš, který mě svým vystupování od prvního okamžiku přesvědčil o tom , že ví co dělá a že ví o svém produktu vše a disponuje týmem, který zvládá i kvalifikovanou pokládku WPC materiálu.
Po krátké domluvě byl stanoven termín zaměření na místě , domluveny detaily a domluven termín pokládky .
Šestý den !! po první návštěvě pana Bartoše jsme chodili po naší nové podlaze.
Montéři, kteří pokládali podlahu si zaslouží jen pochvalu ! Odvedená práce je precizně provedena  a je třeba říci, že pánově umějí měřit a řezat ! Na naší terase která nemá pravidelný tvar to platí obzvlášť . Práce byla odvedena čistě , pracoviště předali dělníci naprosto uklizené ( podlahy a okolí bylo vysáto vysavačem), veškeré odpady a prořezy byly odvezeny.
Hotové dílo přijel zkontrolovat a předat sám pan Bartoš.
Celkový dojem :
– odborná firma, která poskytuje komplexní služby, s profesionálním přístupem a kvalifikovanými loajálními zaměstnanci .
Firmu Woodparket z Prahy 10 pod vedením pana Bartoše mohu vřele doporučit !
Petr Karsch, střední Čechy

 

Mohlo by vás zajímat:

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby