To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Rekonstrukce staré terasy

Rekonstrukce terasy by měla být řešena vždy profesionálně a hlavně svědomitě. 

 

 

Plno zákazníků si neuvědomuje, že pokud se odflákne podklad pod terasu, bude se původní podklad terasy nadále bortit a nově položený materiál na původní podloží terasy vyřeší problém pouze na chvíli.

 

Je pochopitelné, že vždy je potřeba řešit i cenu prací a materiálu na terasu. Nastává otázka, zda opakující se opravy například po 5 letech jsou tou správnou cestou.

Realizace terasy

Během praxe jsem se sešel s plno zákazníky, kteří po mě chtěli položit novou terasu ze dřeva nebo z Wpc desek na původní polorozpadlý podklad. Myslím, že pokud si zákazník nenechá vysvětlit budoucí dopad naší práce, je v této fázi lepší zákazníka odmítnout a  nenechat se natlačit do realizace terasy. Kvalitní realizace terasy je vždy vizitkou montážní firmy. Špatně odvedená práce na pokládce terasy se časem projeví a Vaše práce bude vždy odsouzena, i když majitel nechtěl investovat do správného podkladu.

Terasy jsou neustále vystaveny povětrnostním vlivům a je důležité při výběru materiálu a realizaci terasy k tomu tak přistupovat.

ebook-jak-spravne-postavit-terasu

Důležité je i to zda se jedná o zahradní terasu před Francouzská okna, balkon nebo třeba střešní terasu.

Základní informace jak na přípravu podloží pod novu terasu je sepsán v našem e-booku. Tento e-book je možné si stáhnout zde.

V dalším článku se Vám pokusím popsat různá podloží pod terasy.

 Rekonstrukce podloží terasy.

Děkuji za Váš čas. Tomáš Bartoš

Poptávka WPC terasy

Vyplňte jednoduchý formulář, co nejdříve se vám ozveme.

Komentáře nelze přidávat.

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby