To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Bioklimatické pergoly

Hliníkové pergoly s otočnými lamelami či stahovací střechou

V současné době představují pergoly nenahraditelnou součást mnoha teras, přičemž velké popularitě se v poslední době těší bioklimatické pergoly. Chlubí se především svou

  • jednoduchostí
  • a dokonalou funkčností.

Zároveň jsou reakcí na vysoké nároky zákazníků.

Bioklimatické pergoly se instalují buď jako samostatně stojící, nebo jsou kotvené k nemovitosti. Pro výrobu se používá kvalitní hliník, jenž se vyznačuje lehkostí, pevností, minimální údržbou a dlouhou životností. Právě dané vlastnosti propůjčuje bioklimatickým pergolám.

Co je to bioklimatická Propergola?

Pod názvem bioklimatická pergola se skrývá důmyslný systém tvořený posuvnými lamelami z extrudovaného hliníku. Vybrat si můžete z pergol:

  • s otočnými lamelami,
  • se stahovací střechou.

Obě varianty mají své přednosti a úskalí. U pergoly s otočnými lamelami otočíte lamely tak, aby vám stínily více, nebo méně. Jestliže slunce příliš praží, je možné je otočit tak, aby úplně zastínily terasu.

Hliníková pergola se stahovací střechou má zase tu výhodu, že lamely dokážete odsunout na jednu stranu konstrukce, a tím na terasu dokonale pronikne přirozené světlo. Využijete to v případě, že zrovna nesvítí přímé slunce.

Proč mít Propergolu u svého domu?

V první řadě zvýšíte designovou hodnotu svého rodinného domu. Bioklimatické hliníkové pergoly působí nadčasově a vykouzlí z terasy příjemné zastíněné místo, kde můžete trávit většinu času během horkých letních dnů. Ochrání vás i před letním deštěm, takže nemusíte rušit posezení s přáteli, když spadne pár kapek.

Jestliže si navíc necháte integrovat do pergoly LED osvětlení, můžete na terase zůstávat dlouho do noci. V letních měsících jsou noci opravdu horké, často se nedá ani spát, tak proč nesedět na terase a nesledovat oblohu plnou hvězd?!

Pergolu je možno si prohlédnout u nás v centru 

Poptávka bioklimatické Propergoly

Prohlédněte si bioklimatické pergoly

 

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby