To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Nová terasa bez kompromisů? Ano, jde to!

Dřevo/plastová terasa na balkon

Také vám lidé tvrdí, že terasa musí mít čtvercový nebo obdélníkový tvar? Ne, dnes již nemusíte dělat kompromisy, co se týká tvaru a kvality.

Ty tam jsou doby, kdy nás materiály omezovaly. Dnes to už neplatí. Díky novým materiálům lze terasu postavit přesně podle vašich představ a konkrétních podmínek. Nemusíte se tak vůbec omezovat co do tvaru, a nemusíte se už ani trápit nutností pravidelné údržby, jako je například olejování.

Máte vysoké nároky na svou novou terasu a nespokojíte se jen tak s něčím? Chcete unikátní tvar, výdrž desítky let, bezpečí, pohodlí a naprostou absenci údržby? Ne, tohle není sen, ani sci-fi. Tohle jsou terasová prkna Woodplastic.

Kam se WPC terasy hodí a co jsou zač

Terasové kompozitní desky Woodplastic od společnosti Woodparket jsou ideální pro vybudování teras:

Wpc terasa Emo Teak

Tyto WPC palubky se dělají v délce 4 metrů a můžete je oříznout na přesný tvar či rozměr, který právě potřebujete. Jak je to možné? Nemusíte totiž použít zakončovací profil. Desky jsou naprosto jednobarevné a vznikne tak bez problémů plynulý přechod!

Povrch terasy tvoří dokonalý jednolitý celek, a to díky skrytým sponám. Spára je široká pouze 5 mm a roztažnost desek jsou pouhé 2 mm na 1 m, což je o 50 % méně než u standardních teras.

Palubky mají šířku 138 mm a montují se na podkladní hranoly vysoké 50 mm ze stejně odolného materiálu.

TIP:  Využít můžete také extra nízký podkladový profil s montážní výškou 30 mm, což skvěle využijete například pro montáž na balkóně.

Tyto robustní WPC desky se vyrábějí z  z kompozitního materiálu. Kombinuje dvě složky: 60 % dřeva s certifikací PEFC a 40 % polymerů HDPE. Jejich spojením získává přírodní vzhled a hřejivý pocit ze dřeva a zároveň trvanlivost.

Zjistěte více o WPC terasách »

Jaké mají WPC prkna přednosti?

Hlavními přednostmi WPC teras jsou:

Navíc jsou 100% recyklovatelná, takže nezatěžují životní prostředí.

7 barevných variant terasových prken

V nabídce jsou prkna 7 různých barev a 4 povrchů:

 

Vyberte si svou novou WPC terasu »

Komentáře nelze přidávat.

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby