To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Když se Vás snaží konkurence napodobit až tak, že si dá Vaši realizaci do galerie.

 

 

 

Každý den k nám do centra chodí lidé a prohlížejí si naše terasy. To je samozřejmě dobře a jsme rádi, proto i naše terasové centrum vzniklo.

Vždy bylo pro nás důležité ukázat lidem jak vypadají naše terasy po letech venku. Díky tomu, že jsme nejstarší terasové centrum v České republice, tak zákazník nemůže nikde jinde vidět takto staré terasy jako u nás. Dokonce ani ve fabrice nejsou takto staré terasy jako u nás.

Vždy bylo u nás důležité takto terasy prezentovat, protože zákazník nemůže říct, že jsme mu něco zatajili.

 

Bohužel poslední dobou zjišťujeme, že konkurenční společnosti si s tímto hlavu nelámou.

Pravděpodobně v dnešní době jde pouze o to prodat, zavřít firmu, otevřít novou a tradá pokračuje se dál.

 

Tato fotka jezdí na boku auta jedné Ostravské firmy.

Terasám z dřevoplastu se věnujeme od roku 2008 a v dobách našich začátků jsme nebyli zrovna zkušený v oblasti webů. Díky tomu jsme třeba na naše stránky dávali fotky bez vodoznaků. Docházelo pak k tomu, že naše fotky se začali objevovat na stránkách jiných firem.

Naštěstí většina firem, která dělala tyto praktiky zanikla.

 

Musíme se přiznat, že nás zaskočila nyní prezentace na sociálních sítí společnosti Blanket. Společnost Blanket začala prezentovat naši práci, kterou jsme dělali kolem domu a tvrdí, že se jedná o jejich prkna. Dokonce tvrdí, že stejné prkna použila kolem bazénu a protože jsou oboustranná, tak u bazénu je dala s drážkou a u domu hladkou stranou.

Samozřejmě jsme je upozornili, že to není pravda, ale jediná odpověď byla zablokování nás na sociálních sítí.

 

 

 

Proto vždy když se nás zákazník ptá, zda je náš materiál kvalitní, tak mu řekneme, že si musí sám vše prověřit a kouknout na reference.

Víme o tom, že i my potřebujeme zlepšení v naší společnosti a to hlavně v oblasti termínů, ale na druhou stranu vždy se prezentujeme pouze naší prací a nikdy jsme našeho zákazníka v ničem nepodvedli.

Komentáře nelze přidávat.

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby