To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Dřevěná terasa Merbau

Toužíte po skutečně nejvyšší možné kvalitě? Mimo dřeviny IPE je Merbau tou nejlepší volbou pro vaši novou terasu. Dřevina Merbau nabízí jedny z nejlepších fyzikálně mechanických vlastností dřeva vůbec.

Dřevěné terasy Merbau nabízejí hned několik výjimečných vlastností: vysokou tvrdost, odolnosti proti hnilobě, plísním, škůdcům a především extrémní stabilitu. Právě díky ní je Merbau nepřekonatelným materiálem vhodným pro exteriérové použití. Jde o nejstabilnější dřevinu světa s velmi nízkými hodnotami objemového sesychání –  objemové změny, sesychání, bobtnání, vnitřní pnutí se v případě Merbau projevují snad nejméně ze všech dřevin.

Dřevo Merbau

Základní informace k dřevu Merbau:

Dřevo které je vystaveno venkovním klimatickým vlivům mění svůj objem, sesychá se, nebo narůstá dle změn klimatu. Ve dřevě které je vystaveno venkovním klimatickým vlivům se mohou vyskytovat trhliny, průhyb takzvané korýtkování, kroutivost a točitost, praskliny a trhliny zejména na koncích prken vlivem sesychání, měnící se v závislosti na relativní vlhkosti vzduchu či změn klimatických podmínek.

Rozměry a cena

Rozměry a cena terasového prkna:

Poptávka terasy

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby