To nejlepší ze dřeva a dřevo-plastu

222 531 022

Velkoobchod

Západní červený cedr

Jde o jeden z nejkvalitnějších a nejstálejších materiálů pro dřevěnou fasádu. Červený cedr je nejodolnější severoamerická dřevina.

Co můžete od červeného cedru očekávat:

  • nízkou hmotnost
  • izolační schopnosti
  • rozměrovou stabilitu

Cedrové jádro je relativně husté, červený západní cedr vykazuje o mnoho menší rozpínavost, kroutivost, korýtkování, točitost, než jakákoliv jiná měkká dřevina. To ve výsledku zajistí vynikající vzhled, z něhož čiší kvalita jedinečnost.

Cedrové dřevo je známé svou odolností proti působení větru.

Každý kus dřeva je jedinečný originál pocházející z rostlých kmenů a není nikdy možné dosáhnout jednotnosti v barvě dřeva nebo v struktuře. Červený západní cedr se vyskytuje v mnoha barevných odstínech, výrazné barevné odlišnosti jsou pro tuto dřevinu charakteristické a jsou povoleny bez omezení i u nejlepšího vytřídění Clear. Je-li Západní Červený Cedr vystaven vlivům UV záření, dochází po čase k zešednutí, stejně jak je tomu u všech dřevin.

Palubky Clear

V tomto provedení má dřevo velmi malý počet suků. Toto provedení povoluje 2 suky o velikosti 4 cm na 1 palubce, nebo jejich ekvivalent.

Rozměr: 17×136 mm, cena uvedena vč. pera

Cena: 1 838 Kč/m2 (bez DPH)

Palubky Elite

Provedení Elite je sukaté provedení s neomezeným počtem suků. Tato varianta dává vyniknout přirozené kráse dřeva této jedinečné dřeviny.

Rozměr: 17×136 mm, cena uvedena vč. pera

Cena: 913 Kč/m2 (bez DPH)

Fotogalerie

Poptávka fasády

© Woodparket.cz • všechna práva vyhrazena
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby